Mitte piim? Siis mida?

Image Blog

See küsimus tekib enamikel inimestel esimesel kohtumisel selle tootega. Igal aastal hakkab üha enam inimesi mõtlema oma tervise üle ja sellest huvi tundma. Kõik me teame, et üks olulisemaid aspekte on õige toitumine.

Uue „Nemoloko“ tootesarja väljatöötamine on täielikus kooskõlas missiooniga, mida on juba enam kui 20 aastat järginud „Gardens Pridonya“ - toota ainult tervislikke tooteid ja parandada inimeste elukvaliteeti. Nemoloko on ainulaadne taimepõhine jook, millel pole piimaga pistmist! 

See on valmistatud loomset päritolu koostisosi kasutamata ning ei sisalda laktoosi, kaseiini, transrasvu, kolesterooli, kasvuhormoone ega antibiootikumide jääkkogust. Nemoloko on tervislik jook, mida saab ja tuleb dieeti lisada. Humaanne toode kõigile - inimestele, loomadele ja meie keskkonnale ning usume, et see on mõtlevate inimeste jaoks väga kaalukas argument.

Kõik Nemoloko tooted sobivad veganitele ja taimetoitlastele ning on ohutud ka inimestele, kellel on laktaasi puudulikkus ja allergia lehmapiimavalgu suhtes. Jooge piima asemel Nemoloko, lisage kohvile ☕ ja teele ning kasutage seda hommikusöögiks - teraviljad, munapuder, smuutid, teraviljad. Nemolokoga pannkoogid on väga maitsvad.