Köögiviljarullid kitsejuustu ja parmesaniga

Image Blog

KOOSTISOSAD 3 SADAMAT Baklažaan 1 tk Suvikõrvits 1 tk Paprika ½ tükki Pehme kitsejuust 80 g Riivitud Parmesan maitse järgi Soola maitse järgi Maitse järgi jahvatatud must pipar

KÖÖGIMISJUHISED 1. Lõika baklažaan ja suvikõrvits pooleks (või neljaks osaks, kui need on korraliku suurusega). Koorija või viilutaja lõika õhukesteks viiludeks. Magus pipar lõigatakse keskmisteks kuubikuteks. Viilutatud baklažaanisool. 2. Pange sellele baklažaaniviil - viil suvikõrvitsat ja katke teise baklažaaniviiluga. Pange kitsejuust (umbes 0,5–1 tl) sellele “alusele”, purustage see viilu paprikaga. 3. Rulli rulli ja torga vardaga läbi. Pange teine ​​viil pipart vardale. 4. Tehke sarnased manipulatsioonid ülejäänud koostisosadega. 5. Viige vormi, puistake riivitud parmesani ja jahvatatud musta pipraga ning küpsetage 180 kraadi juures umbes 20–25 minutit.

NÕUANNE RECIPE Sellest koostisosade kogusest saadakse umbes 12 rulli. Selles retseptis on parem õli mitte kasutada: baklažaanid on tuntud oma "imavusvõime" poolest ja selle tulemusel osutuvad need üsna rasvaseks. Kui te kardate, et rullid põlevad kuju, võite põhja kergelt määrida.