IL Gusto Puro - uudistoode meie sortimendis!

Image Blog

Sõbrad!

Saage tuttavaks elegantse "itaallasega", millel on hollandi juured!

Teie tutvumise veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme teile ette valmistanud pakkumise, millest on raske keelduda - soodushind 16,95 euro / kg (tavahind 29,95 euro / kg).

Kampaania kestab kuni 06.12.2019 a. või kuni kauba jätkub.

Nii siis,

Il Gusto Puro - lehmapiimast valmistatud kõva Hollandi juust, laagerdunud 40 nädalat. Itaalia nime pälvis ta sellega, et tema mitmetahuline maitse ja tekstuur sarnaneb kuulsale Parmigiano Reggianole. Lisaks itaalia keeles

IL Gusto Puro tähendab laitmatu maitse. Kuid aga valmistatakse seda täiuslikku juustu traditsioonilise Hollandi Gouda juustu klassikalise tehnoloogia abil. Juust saab oma maitse, lisades ettevalmistamise ajal piimale spetsiaalse bakteriaalse juuretise. Täiendav vananemine muudab juustumassi struktuuri hapraks ja teraliseks, lisades samal ajal teravatele ja karamellilistele nootidele vürtsika maitse.

Il Gusto Puro on väga mitmekülgne ja rikkaliku maitsega, lisaks sellele on tal sügav aroom. Selles saate tunda pähklist järelmaitset ja tunda pisut magusust. Küpsetatud piima maitse, pehme ja samal ajal terav aroom annab juustule pikantsuse. Nagu Parmigiano, sobib ka

Il Gusto Puro Piquant hästi meekastme, puuviljade, kuivatatud puuviljade, pähklitega. Kellele meeldib katsetada - soovitame proovida asendada itaalia sugulane carpaccios või rukola ja kirsstomatite salatiga. Seda juustu kõrvale soovitatakse klaasi punase, roosa, valge või vahuveini. Juust lõigatakse väikesteks kuubikuteks ja serveeritakse meekastmega.

Ootame teid meie poodi degusteerimiseks ja ostmiseks!