Landana juust kõrvitsaseemnetega

Image Blog

Juust Landana Pumpkin - tuntud Hollandi tootja kvaliteetne looduslik toode. See on peen poolkõva juust, millel on keerukas aroom, rikkalik oranži värv ja elegantne kreemjas maitse. Esitletud toote eripära on see, et juust sisaldab looduslikke kõrvitsaseemneid, mis täiendavad seda ainulaadset juustu harmooniliselt ja annavad sellele originaalsuse ja pikantsuse.

Landana Pumpkin on valmistatud traditsiooniliste retseptide järgi, kasutades maheda lehmapiima. Valmistoode küpseb mitu nädalat spetsiaalselt puidust valmistatud riiulitel. Tänu kooritud kõrvitsaseemnete lisamisele on juust muutunud veelgi maitsvaks ja tervislikuks. Kõrvitsaseemned sisaldavad umbes kaksteist asendamatut aminohapet, A-, B-, PP-grupi vitamiine, aga ka kaaliumi, rauda, tsinki ja muid organismile vajalikke aineid. See juust ei sisalda laktoosi ja gluteeni, mis on tervisliku eluviisi armastajatele oluline fakt.

Selle ületamata laagerdunud juustu tootja on paljudes maailma riikides tunnustatud kaubamärk Landana, kes on juba aastakümneid loonud oma koostise ja kvaliteediga unikaalseid premium-klassi tooteid. Ettevõte toodab laias valikus juustu, mis on valmistatud lehma-, lamba- ja kitsepiimast, nii traditsiooniliste maitseainetega kui ka selliste koostisosadega nagu seemned, pähklid, paprika, küüslauk, basiilik jt.

Landana Pumpkin toimib suurepäraselt piduliku buffet-vastuvõtu soolokaunistusena ning on suurepärane koostisosa ka eelroogade ja salatite valmistamisel.

Hea meel näha teid degusteerimiseks ja ostmiseks meie kaupluses!